I Gminny Turniej Siatkówki Plażowej już za nami. Corradomed Najlepszy!

W ostatni weekend wakacji odbył się I Gminny Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. W turnieju, który odbył się na dwóch boiskach do siatkówki plażowej przy Zalewie w Cedzynie, brało udział 15 drużyn.

Do turnieju zgłosiło się 16 drużyn, jednakże jedna z drużyn zrezygnowała z udziału z powodu kontuzji nogi. A byli nimi:

Niebezpieczne dziewczyny z Cedzyny

Niebezpieczne dziewczyny z Radlina

Fundacja Magia Działania

Nieślubne Dzieci

Przepompownia Bigosu

Kisiel

Drink-Team

CK Alert Team

Gmina Górno

Zaradni

Torni

Hotdogarka Team

Miejsce 3 w Turnieju zajęła drużyna Ambrozja Catering

Miejsce 2 zdobyła drużyna Pogawędki Team

Zwycięzcą I Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy była Drużyna Corradomed.

Oczywiście, nasz Urząd Gminy również wystawił swoją drużynę, której kapitanem był Pan Wójt Przemysław Łysak. Drużyna Zaradni to grupa radnych naszej gminy reprezentowana przez Przewodniczącego Pana Tomasza Tofila.

Zespoły zostały podzielone na 4 grupy. Grupy A i B uczestniczyli w rozgrywkach na boisku przy dużym parkingu, grupy C i D swoich sił próbowały na boisku znajdującym się na bazie ŚWOPR. Z każdej grupy wyłoniono po 2 zwycięskie zespoły, które przystąpiły do rozgrywek turniejowych.

Każda z drużyn dostała pamiątkowy dyplom za udział w turnieju oraz piłkę do siatkówki plażowej. Zwycięzcy ponadto otrzymali medale, voucher na trening personalny, worki sportowe, a zwycięscy otrzymali puchar i szampana.

Serdeczne podziękowanie kierujemy również na ręce sędziów, którzy nieustanie pilnowali poprawnego przebiegu całości rozgrywek i poszczególnych meczów. Dziękujemy Panu Piotrowi Gębce, Panu Dariuszowi Świetlikowi oraz Pani Agnieszce Makowskiej. Dziękujemy również Panu Przemysławowi Kiczorowi za poprowadzenie tej wyjątkowej sportowej imprezy. Dziękujemy również sponsorom, a byli nimi:

Wójt Gminy Górno Przemysław Łysak, który objął imprezę patronatem honorowym

Świętokrzyskie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe

Ambrozja Catering – Czesław Staszewski

Kisiel

Piogres – Piotr Mochocki

Delikatesy Centrum

Sklep EuroCedzyna Roman Stępień

Fundacja Magia Działania

Hotdogarka Foodtruck Michał Staszewski

Go4it Przemysław i Katarzyna Kiczor

Healthy Curly LifeStyle

Koło Gospodyń Wiejskich „Ekobabki” z Cedzyny rozłożyło swoje stoisko, na którym każdy mógł się poczęstować napojem, pierogami czy przepysznymi ciastami.

Pogoda, którą mieliśmy podczas turnieju nie dała nam zapomnieć, że lato jeszcze nie minęło, a ludzie odwiedzający Zalew obserwowali bacznie rozgrywki i kibicowali drużynom. Okrzyki i ogromne brawa z pewnością dodawały otuchy wszystkim zespołom. Komu było gorąco mógł wskoczyć do zalewu by zaznać chwili ochłody. Impreza niezwykle zintegrowała wszystkich obecnych. Wszyscy dobrze się bawili, a zdrowy duch rywalizacji dał sportowcom wiele emocji.

Do zobaczenia za rok na kolejnym turnieju.