Inicjatywy Lokalne “Sieć Kultura” już wybrane!

4 sierpia w budynku Gminnego Ośrodka Kultury w Górnie odbyło się zebranie uczestników konkursu programu DK+ Inicjatywy Lokalne “Sieć Kultura”. Razem z kapitułą konkursową, w której wskład wchodzili: p. Jacek Wiatrowski, p. Jolanta Krzysiek oraz p. Agnieszka Kuzka. Swoją opinię i ocenę mogly też wyrazić osoby uczestniczące w projekcie, z zastrzeżeniem oddania głosu na własny projekt. Nad poprawnością i sprawnością przebiegu wyboru inicjatyw lokalnych czuwał animator Programu Dom Kultuy + – pan Adam Radosz. W do konkursu przystąpiło 9 podmiotów z terenu naszej gminy. Wybrano 5 inicjatyw na wydarzenia kulturalne, które ruszają już od 1 września, a są nimi kolejno:

“Historia Cedzyny pisana fotografią”

“Kamieniołom”

“Ludowe Obrzędy Andrzekowe”

“Artystycznie uzdolnieni”

“Muzyczna podróż – śladami Papieża Jana Pawła II”

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom konkursu. Życzymy owocnej pracy w realizacji Waszych pomysłów. My już nie możemy się doczekać. Trzymamy kciuki.